Jdi na obsah Jdi na menu
 


Strapené srdce /Afflicted heart ...

 

motyl.jpg

Chjo, jsem ted celý strápený co jsem opravdu napsdal,moc měto bolí .ale nemyslel jsem to tak zle zas.Člověk v životě dělá velké chyby a chyba ma se učime celý náš život,než nastane naše poslední hodina našého krásného života,ale co je nejhorší,že když člověk něco napíše špatně,a potom si to uvědumuje co vlastně pusobí těm ostatním ,které ho mají tolik radí akor milovaný člověk a hlavně láska,tak potom už je moc pozdě!!!!!!!
Proste tím, to moc omlouvám co jsem napsal,a uvědomu ji si to pravě ted v tuto chlívy,kdy mi je opravdu moc smutno,kde mám oči jen ted pro pláč,nikdy mi tak nebylo krásně jako ted ,těch pár dní,kde jsem poznal moc sympatyckého člověka z s romantickou duší v uvnitř.Nikdy bych neřek že i takový člověk je zde naší krásné vlasti,tak starostlivý ,ochopný pomoc i když některých vlích to nejde,ake to se všechno musí prostě ocenit.
Prose Ti moc omlouvám co jsem ti napsal ,do té smsky,a taky za to slovo ... moc slibuji, že se to už nestane,budu si nato dávat velký pozor .. i když vím, že jsi mě na to upozorňoval,akle já zas udělal velkou chybu,a taky za to ,že jsem ti napsal .že máš někoho jiného,že jsem asi takový (ve stádiu) kdy ti nevěřím.Teď vím, co je opravdová láska ... kdy se člověk dostane do fáze že ani sám sobě nevěří,ale ted už budu jíný.Jinak za to může že se ted poslední dobou valí jedna špatná zpráva za druhou,ale snad se to všechno brzi už změní...

 

Česko /anglická verze

 

Chjo, I am now all I really pained napsdal, methodology hurts too much. But I did not think so badly zas.Člověk in life makes big mistakes and the mistake has to learn throughout our lives than our last hour comes our beautiful life, but what is worst, that when a person writes something wrong, then it uvědumuje what actually works to the others that have it just as much advice and most beloved man love, so then it's too late !!!!!!! Simply by a very sorry what I wrote, and you remember it right now at this chlívy when me really sad, where I have eyes only for crying now, I have never been so beautifully as now, a few days, where I recognized the power of human sympatyckého zs romantic souls in uvnitř.Nikdy would not say that even such a one is our beautiful country, so caring, help ochopný although some Vlicha can not, ake it all must simply appreciate.

 


  

 

Ty nejlepší obrázky na tvůj profil 
 

 

Ty nejlepší obrázky na tvůj profilTy nejlepší obrázky na tvůj profil