Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky z gay světa .....

Ricky Martin oceněn Gay a Lesbickou Aliancí bojující proti homofobii (GLAAD)

                                                                           
 

ricky-martin-picture-2Včera proběhlo v New Yorku každoročně konané udílení cen GLAAD Media Awards (Gay and Lesbian Alliance Against Defamation), v rámci kterého byli oceněni např.: Ricky Martin, Russell Simmons, Scissor Sisters, Anderson Cooper či True Blood. Další ceny budou později předány v Los Angeles a San Franciscu.

Tento rok si Ricky převzal cenu Vita Russa (americký LGBT aktivista), která se pravidelně uděluje těm zástupcům zábavního průmyslu, kteří svou homosexualitu otevřeně prezentují a současně bojují proti homofobii.


"Jen chci být volný. A dnes mohu říci, že volný jsem." dodává Puerto Rický zpěvák během svého proslovu na udílení cen. Devětatřicetiletý zpěvák a autor hitů jako např. "Livin` La Vida Loca", který prodal celosvětově více než 60 milionů alb teprve až v roce 2010 oznámil světu svou homosexualitu po skoro dekádě hraní si na heterosexuála. V rámci coming-outu poskytl rozhovor v show Oprah Winfrey a od té doby je veřejně prohlašovaný za vzor pro mladé gaye.

 

Homosexuály vystrnadili ze školního plesu, tak jim celebrity udělají lepší

 
 
Když se Lance Bass, bývalý člen chlapecké skupiny 'N Sync, a řada dalších celebrit dověděli o příběhu mladých homosexuálů, které jejich spolužáci vyštípali ze školního plesu, rozhodli se, že to tak nenechají a udělají jim jiný - mnohem lepší.

Poněkud překvapená byla 18ti letá Constance McMillen, když se svou přítelkyní dorazila na školní ples v Tupelu ve státe Mississippi, kde bylo jen sedm jejich spolužáků. Ti ostatní vymysleli lest, jak je z plesu vystrnadit - zorganizovali dva - jeden pro ně samotné, druhý "náhradní" pro ty ze spolužáků, které "nemusí" - homosexuály a například i dyslektiky.

 

Oplatili tak Constanci to, že se neváhala se svou školou soudit o právo na školní ples přivést svou partnerku. Vyhrála a škola musela uznat, že žáky podle jejich sexuální orientace diskriminovat nemůže. Jenže rodiče studentů uspořádali jiný ples, soukromý, na který Constance a další "vyloučení" pozvánku nedostali.

 

Lance Bass, Cat Cora, skupina Green Day se rozhodli, že s tím něco udělají. Sebrali peníze, sehnali sponzory a pořádají ples nový. S osobní účastí mnoha slavných osobností a s vstupem volným pro všechny. Chtějí tak ukázat, že jediná správná cesta hodná podpory je cesta tolerance a přijetí...

 

Kalifornie se chlubí více než 50 000 gay rodiči

 
 
CalifDnes byly zveřejněny výsledky společnosti Williams Institute vypovídající o počtu gay domácností, které vychovávají dítě. Na přední příčce se umístila Kalifornie s celkovým počtem 52 530 homosexuálních rodičů.
 

Data společnosti byla získána na základě dostupných informací ze sčítání lidu. Ve výzkumu Kalifornie registruje 125 516 stejnopohlavních párů, z nichž celých 21 % vychovává dítě. Což znamená, že každý pátý pár dítě vychovává.

Nicméně co do procentuálního zastoupení počtu gay párů děti vychovávajících, vede v tomto žebříčku Wyoming s 28 %. Na druhou stranu s výrazně nižším počtem gay párů - 1 147.

Delaware reportoval 3 352 párů, 19 % z nich vychovává dítě. Pennsylvania se umístila s číslem 33 602 dvojic s 20 % rodičů. Dále například Kansas, který se chlubí 6 176 páry a 26 % z nich, kteří vychovávají dítě.

Data ze sčítání lidu také odhalila, že počet stejnopohlavních párů vychovávajících děti výrazně roste. Z výzkumu provedeném v roce 2000 vyplynulo, že 8 % stejnopohlavních párů vychovává adoptovaného potomka. Nicméně v roce 2010 toto číslo vzrostlo na celých 19 %.

Zapojte se do výzkumu mužné krásy

 
 

telo_muz

Antropologové bádají nad tím, která těla mužů považujeme za nejatraktivnější. Pomozte jim s tím, prosím.

Bc. Vít Třebický, Doc. Jan Havlíček, Ph.D, Mgr. Jarka Valentova, Ph.D se na nás obrátili s výzvou, kterou rádi předáváme dál:

 

"Rádi bychom Vás tímto požádali o účast ve výzkumu, který se týká vybraných aspektů fyzické atraktivity mužské postavy probíhající na Katedře obecné
antropologie FHS a spočívá ve vyplnění anonymního dotazníku a zejména ohodnoceni různých obrázků, které se týkají atraktivity mužského těla. Tento výzkum probíhá online (odkaz viz níže), zabere cca 20 minut a určitě se u něj nebudete nudit.

 

Kdybyste si tedy našli chviličku a výzkum podstoupili, velmi byste nám pomohli. Výzkum je zcela anonymní, nebudete nikam zadávat své jméno ani kontaktní údaje (nebudete-li tedy chtít, abychom Vás kontaktovali ohledně výsledku).

 

Budeme také moc rádi, když odkaz na výzkum rozšíříte mezi své přátele/známe/kolegy atd. Zúčastnit se mohou všichni ve věku 18 - 40 let."

 

 

Získejte jistotu ohledně svého zdravotního stavu

MEdccKdo by se v dnešní době nebál nemocí, o kterých slýcháváme častěji, než by nám bylo milé. I když medicína dnes dosáhla ohromného pokroku, není všemohoucí. Stále častěji zaznamenáváme hrozby nemocí, jako jsou rakovina, HIV, cukrovka, vysoký cholesterol aj.
 


Dobrou zprávou z medicínského prostředí je, že na obranu proti těmto nejčastějším interním, onkologickým a civilizačním nemocem společnost  MEDICON vytvořila preventivní program tzv.    SYSIP (SYStém Individualizované Prevence).

Jeho  nejsilněší zbraní je čas. Čas je význačný nejen z  dlohodobého  hlediska. Pokud jsou příznaky nemoci odhaleny v časném stádiu, mnohonásobně se zvyšuje šance na uzdravení. Stejně tak je silnou stránku SYSIPu organizace celého programu. Při jediné návštěvě polikliniky MEDICON na Budějovickém náměstí v Praze 4 absolvujete všechna vyšetření a kompletní testy do dvou hodin! Návštěvy různých oddělení na sebe plynule navazují. Klienti jsou předem objednáni zkušenou koordinátorkou programu, která je do ordinací doprovází. Klienti se tak vyhnou bloudění a nepříjemnému trávení času v čekárnách či složitému objednávání na jednotlivá vyšetření často v dlouhých termínech.

Výsledky jsou zpracovány do několika dnů, a dle přání si může klient nechat vše vysvětlit „v laické řeči“ při konzultaci s lékařem. Během pohovoru s lékařem se dozví, jak dopadl rentgen plic, ultrazvuk dutiny břišní, krevní obraz, biochemický rozbor krve včetně hladiny cholesterolu a cukru, HIV test, EKG a krevní tlak, zda se objevily zvýšené hodnoty tumormarkerů apod. Všechna tato vyšetření mohou být prvním signálem, stejně tak první nadějí, při objevení závažných zdravotních problémů, jejichž symptomy se ještě v plné síle neprojevily.

SYSIP tak opravdu může být považován za prevenci, která (v mnoha případech) zachrání život.

Balíček SYSIP by si měl objednat každý, komu záleží na svém zdraví či zdraví svých blízkých.  

http://www.mediconas.cz/cs/produkty/sysip/

                                    

Muži v uniformách - proč jsou tak sexy?

UnifPředpisové držení těla, přímý, nekompromisní pohled, postava tvarovaná do klasického véčka. A když promluví, jako když práská bič! Pánové v uniformách jsou z jasných důvodů na čelních místech pomyslného žebříčku popularity nás gayů. Jak si to vůbec vysloužili?
 


Že většinu »čtyřprocentních« přitáhne víc dobře rostlý voják než v oblasti břuchu ještě lépe vyvinutý pivař, o tom asi nikdo nepochybuje. Zamysleli jste se ale někdy nad tím, čím to je, že ve vás muž v uniformě poručíka (ale třeba také inspektora policie či kapitána letadla) vyvolává takové hříšné chvění? Může to mít opravdu hodně příčin. Pojďme se je pokusit rozluštit.

Jeden můj známý tak dlouho navštěvoval pražskou hospodu, kde se scházeli vojáci hradní stráže ve svých luxusně vyhlížejících uniformách v barvě vybledlé mořské modři, až se po pár letech změnil v alkoholika. Ale stálo mu to za to. Bylo to pár let po sametové revoluci, mladíci měli poměrně volný režim, a protože šlo o vojenskou elitu z celé republiky, vycházky za krásami pěnivého moku jim často nahrazovaly samotu.

Pro přítele překvapivě nebyl zas až takový problém jednou za čas skončit s více či méně opilým soldátem v posteli. A když už se chlapci rozhodli, že si užijí sexu se stejným pohlavím, šlo s nimi o ráj na zemi! Byli mladí, tvrdě trénovaní – vyjma speciálních jednotek určených k nasazení v zahraničních misích snad nejlépe v české armádě – a v gay sexu pěkně tvrdí. Nebrali si servítky a souložili tak, jako by snad dostali v denním rozkazu za úkol vytlouct svým penisem z mého drahého přítele duši. Jiní, jelikož známý je v lásce „přepínací“, s více či méně hlasitým sténáním, ale naprosto poslušně, jako by snad na tom záviselo jejich přežití, přijímali kamarádovu anální torturu. Těžko na cvičišti, lehko na bojišti, říká se…

Kamarád na ně míval jedinou prosbičku – alespoň čepici a část uniformy si museli mládenci vycepovaní vojenským drilem nechat na sobě, jinak kouzlo, kterým se s nimi opájel, nefungovalo. Přítrž jeho rozsévání homosexuálních zkušeností do elitní pražské jednotky učinil až současný prezident. Snad aby ukázal, jak je rozdílný od předchozí mravní autority, Václava Havla, nebo aby ho ztepilí hoši při přehlídkách tak nevzrušovali (že, Kikino?), přikázal zničit přenádherné hradní uniformy navržené Bořkem Šípkem a nechal ušít nové, divné, bezpohlavní. Od té doby je můj přítel abstinent…Unif_1CENTIMETROVÝ VÝSLECH

Dost tohoto zhrzeného muže. Naznačil nám ale, o co u tématu tohoto článku jde. Proč uniformy? V jeho případě šlo o jistou formu fetišismu a jak ho znám, domnívám se tvrdit, že by snad přefikl i statného (rozumějte sádelnatého) oficíra, jen kdyby na sobě měl předpisový vojenský mundúr. Zato muže v džínsech a triku, byť by měl tvář a postavu Adonise, by si nevšiml, ani kdyby kolem něj procházel nahý se vztyčeným nářadím.

Většině z nás jde ale spíš o ony věci, které jsou v pozadí – špičková trénovanost (což znamená, že uniformovaný muž má dost energie a tak pravděpodobně vydrží proflámovat, ale i promilovat celou noc, když na to přijde), schopnost striktně dodržovat disciplínu a řád (tady patrně půjde především o jakousi „freudovštinu“ –  takovým gayům, které přitahuje zrovna tato věc, třebas podvědomě chybí buzerace z dětství a i když by na ně bylo hraní si na pány a otroky přespříliš, rádi budou poslouchat svého teplého generalisima nebo policistu, svého vlastního radu Vacátka). Nebo také důvody, které je do armády přivedly – například touha vyzkoušet svou odvahu, zažít dobrodružství (rádi si hrají, nebojí se nic zkoušet nové věci, v posteli s nimi rozhodně nebude nuda, kromě tak profláknutého misionáře asi nebude potíž zkusit s nimi i desítky dalších poloh). A ta autorita, jakou většinou mají! Zvlášť takový neohrožený policista, když nám před souloží nasadí želízka a pak nás vyslýchá svými osmnácti centimetry :-) …

Už si rozumíme? Uniforma zkrátka cosi o jejím nositeli říká, reprezentuje jeho životní postoj, který se přenáší do všech aspektů bytí do stejnokroje oděného muže.


TI DRUZÍ

Zatím jsme se bavili jen o vojácích z povolání. Uniformu ale nenosí jen oni. Znám »hošany«, které rajcují ajzboňáci, pánové pracující na drahách. Při vším respektu k těm, jež tací muži přitahují, si nedokáži přesně představit, co je podstatou téhle náklonnosti. Že by přeneseně to, že mají odmalička rádi vláčky? Třeba u takových pilotů civilních letadel je to něco jiného. Také za jejich současným postavením stojí tvrdý výcvik, navíc obrovská zodpovědnost (o tom, že jejich uniforma říká sama o sobě: „Jukej na mě, ten chlápek vespod má nadstandardní příjmy, je to ideální chlap pro tebe!“, ani nemluvě).

Hasiči, to je kapitola sama pro sebe. Pro představu, co je na nich tak sexy, postačí příměr: říká vám něco asociace: přijede, postříká (vodou, vy dobytci :-), uhasí? V atraktivnosti si tihle ničitelé požárů nic nezadají s dobře trénovanými vojcly.

Jdeme dál. I montérky jsou v jistém slova smyslu uniformou. Opraváři a dělníci potřebují k vykonávání své profese šikovné ručičky, nemehla ale patrně nebudou ani v posteli. Vědí, kam sáhnout, aby svého partnera rozdivočeli, už dávno to nejsou smrdutá čuňata, jak bylo zvykem za bývalého režimu. Naopak, kolikrát jde v civilu o větší šampóny, než jaké známe mezi pracující inteligencí. Mužnost, rozhodnost, přirozené samčí vůdcovství – co víc po nich chtít?

I kravaťáci, pánové v bílých límečcích, svým způsobem patří mezi uniformované. I takoví některé z nás přitahují. Když má takový manažer dobře stavěné tělo, v obleku může vypadat senzačně. Vzpomeňme si na různé vyhlašování cen roku pro sportovce.  Celý rok vídáme čutálisty a hokejky v jejich usmolených dresech, jak na sebe ale hodí kvádra, jsou z nich hned sekáči.

Uniforma, ať už v jakékoliv podobě, o jejím nositeli říká jasně: náležím k jisté skupině lidí, jsem reprezentantem všech typických znaků mého „cechu“. Takže když si se mnou něco začneš, máš docela jistotu, že dostaneš to, co očekáváš.
Unif_2

Úplně jsem zatím opomíjel takzvané uniformy na doma, na hraní. Kožené čepce, postroje, slipy s holým zadkem… Však je všichni známe, hlavně v osmdesátých letech byli v béčkových akčních amerických filmech přesně tak vykreslováni (rozumějte zesměšňováni) gayové. Zatímco většinu gayů ujíždějících po uniformovaných frajerech můžeme směle považovat za spíše pasivní až submisivní, homosexuály oblékající se do podobných replik uniforem lze bez skrupulí označit za dominanty (i zde ale existují výjimky potvrzující pravidlo). Těm, které přitahují takové typy, můžeme tleskat. Místo aby se jen dívali na hochy, jejichž ohoz sice reprezentuje, že patří vojsku či jinému uniformovanému sboru, ale neříká už nic o tom, zda by s nimi chtěli spát, nebo jestli si to spíš rozdávají s holkami, muž podobně oháknutý v gay klubu je tutovka. Člověk se maximálně netrefí do vkusu takového „panáka“, ale určitě nedostane přes svá chtivá ústa za to, že otravuje heteráka.

Znám i muže, které přitahuje, pokud je obšťastňuje chlap v plynové masce. Pro někoho úchylné, pro jiného představa drsného chlapa v podobné „pokrývce hlavy“ rovná se klíč do ráje. Hodně z nás má velmi sadistické nebo submisivní představy a nemusíme být přitom zřezáni do krve. Stačí, aby na nás aktivní partner v rámci hrátek vytáhl obušek (a přitom ho nepoužil) a jsme blízko extázi. Lidská fantazie je úžasná a nezná mezí. Nevytvářejme si je sami sobě zbytečně!

Co říct závěrem? Některým z nás dlouhou dobu trvá, než si přiznáme vlastní sexualitu. Když už se s ní smíříme, vyvstává další problém, pokud vytušíme náklonnost k jisté „úchylce“. Podle mě bychom se za své zákonem zlegalizované tužby neměli stydět a když přesně víme, kam nás to v erotice táhne, neměli bychom se bát své představy realizovat. Takže, hoši, směle do uniforem (nebo uniformovaných), ať je nám blaze!

 

            

Tajemný projekt BL33N

 
 

BL33Internetem kolují dost odvážné, vyzývavé a velmi sexy fotografie, které jsou vždy opatřené záhadným logem BL33N. Po vygůglování se dostaneme na webovou stránku www.bl33n.com, na které se toho ovšem moc nedozvíte. Po uplynutí 10 sekund se spustí pěkně provedená animace, která neřekne vůbec nic. S největší pravděpodobností půjde o spodní prádlo, ale můžeme být také překvapení.

Co myslíte vy? Jde skutečně o propracovanou reklamu na novou značku spodního prádla?

 

bl33n-homotography-1-1

bl33n-homotography-1-2

bl33n-homotography-1-3

bl33n-homotography-1-4

bl33n-homotography-1-5

bl33n-homotography-1-6

bl33n-homotography-1-7

bl33n-homotography-1

bl33n-homotography-2-1

bl33n-homotography-2-2

bl33n-homotography-2-3

bl33n-homotography-2-4

bl33n-homotography-2-5

bl33n-homotography-2

bl33n-homotography-3-1

bl33n-homotography-3-2

bl33n-homotography-3-3

bl33n-homotography-3

bl33n-homotography-4-1

bl33n-homotography-4-3

bl33n-homotography-4

bl33n-homotography-5-1

bl33n-homotography-6-1

bl33n-homotography-6

bl33n-homotography-7

bl33n-homotography-8-1

bl33n-homotography-8

bl33n-homotography-9-1

bl33n-homotography-9

bl33n-homotography-10-1

bl33n-homotography-10

bl33n-homotography-11